Rolety

 

Rolety

 

Wykonujemy następujące rodzaje rolet:

  • Rolety materiałowe w kasetce z prowadnicami,

kaseta przekręcona do listwy przyszybowej oraz płaskimi prowadnicami przyklejanymi za pomocą taśmy piankowej. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej kaset, prowadnic i obciążników (biały, brąz, szary, beż, żółty, zielony, niebieski, oraz w okleinie złoty dąb, jasny dąb, ciemny dąb, orzech i mahoń).

  • Rolety wolno wiszące,

przeznaczone do montażu na ścianie i do sufitu. Stosowane do osłon dużych powierzchni z możliwością sterowania elektrycznego ( także drogą radiową).

  • Rolety Dzień-Noc

w kasecie (również bez kasety), roleta z podwójnie prowadzonym materiałem w poziome pasy o różnej absorpcji światła.

  • Roleta w kasecie z prowadnicami dystansowymi.

Roleta w całości przyklejana do okna bez konieczności ingerencji w jego strukturę. Dzięki specjalnie wyprofilowanym prowadnicom istnieje możliwość montażu bezpośrednio na ramie okna. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej kaset, prowadnic i obciążników (biały, brąz, szary, beż, żółty, zielony, niebieski, oraz w okleinie złoty dąb, jasny dąb, ciemny dąb, orzech i mahoń).

  • Rolety dachowe (system VIVO),

roleta stosowana do wszystkich rodzajów okien, takich producentów jak: Velux, Fakro, Okpol, Roto i do okien nietypowych. Roleta z napędem sprężynowym z możliwością zatrzymania na dowolnej wysokości. Dostępna w kolorze anoda srebrna, beż i jasny dąb.

  • Rolety zewnętrzne

profil V 39, V41, V45, V55, to najdoskonalszy sposób zabezpieczenia pomieszczeń zarówno przed warunkami atmosferycznymi jak przed niepożądaną ingerencją. Dodatkowym atutem jest możliwość nieograniczonego doboru odpowiednich napędów elektrycznych i sterowań.

  • Rolety zewnętrzne nadokienne cleverbox

(wersja również z siatką antyinsektową), najczęściej stosowane w budynkach gdzie rolety mają pozostać niewidoczne.